novinky :)

SEPTEMBER 2019 uzavretý kurz pre cvičenie na panvové dno a Diastázu


Počet ľudí limitovaný, max. 12 osôb . Dĺžka kurzu 10 týždňov, cvičíme každý utorok o 19:15. V prípade neprítomnosti sa hodiny dajú nahradiť.

Môžte sa registrovať mailom alebo tel.


 Rozvrh cvičenia


pondelok 18:00 začiatočníci 19:15 mierne pokročilí

utorok  18:00 Medical Pilates 19:15 uzavreté kurzy pre cvičenie na panvové dno a Diastázu

štvrtok 18:00 hod. mierne pokročilí 19:15 začiatočníci 

piatok 10:00

Individuálne hodiny pre dospelých a deti od 10 rokov nepretržite počas dňa, po vzájomnej dohode. 


skupinové aj individuálne hodiny

Cvičíme v novom cvičebnom priestore, ktorý sa nachádza na Hlavnej ulici, posledná odbočka vľavo pred mostom smer Nová Dedinka. Budova nemá popisné číslo, v prípade nejasností miesta cvičenia, prosím informujte sa včas, aspoň deň vopred. Telefonicky nepodávam informácie v čase cvičenia, nakoľko sa tým ruší priebeh hodiny. Cvičebňa prešla rekonštrukciou a výlučne bude slúžiť len na cvičenie Pilates.
 Počet je limitovaný, max. 12 ľudí.

Na prvú hodinu sa prosím zaregistrujte mailom alebo telefonicky. Následne posielam dochádzkový systém, ktorý je potrebný pre prihlasovanie na každú hodinu Pilates.

Cvičíme 2 úrovne
Pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Plynule do skupiny pre mierne pokročilých prechádzate až vtedy, keď pochopíte a zvládnete techniku cvičenia( t.j.6 základných princípov pilates cvičenia, ktoré opisujem v sekcii pilates filozofia).Následne vám navrhnem prechod do skupiny pre mierne pokročilých. V tejto skupine si už formujete postavu. Tréning je dynamickejší, rýchlejší,cviky náročnejšie. 

Pilates Medical je veľmi atraktívny pohybový program spojený s cvikmi a princípmi pána J.H.Pilatesa s cvikmi modernej rehabilitačnej medicíny. Tento druh cvičenia pomáha riešiť zdravotné problémy s chrbticou a pohybovým aparátom. Tempo cvičenia pomalšie. Menej cvikov. Viacej opakovaní. Rýchlejšie si zapamätáte jednotlivé cviky, čím si dokážete  sami pomôcť v prípade bolesti chrbta.

Skupinové hodiny

pre začiatočníkov a mierne pokročilých

Individuálne hodiny pre jednotlivca alebo pár

Individuálne hodiny pre deti od 10 rokov a mládež

Individuálne hodiny pre tehotné ženy a ženy po pôrode