Online Pilates, chceš sa pridať?? :)

Pre domáce cvičenie Pilates Online formou si potrebujete nainštalovať Appku Periscope. Po zaregistrovaní a prihlásení si v Periscope vyhľadajte môj profil Petra Bizoňová a začnite ma sledovať. Následne začnem sledovať aj ja vás. Ďalším krokom si vás pridám do skupiny Pilates s Petrou. Každý pondelok a štvrtok natáčam nové video. Video je vám k dispozícii ešte ďalšie dva dni, čo je výhoda, nakoľko si vy určíte, kedy si zacvičíte. Pre domáce cvičenie sú potrebné vlastné pomôcky ako je over ball, thera band, fit lopta, valec, Pilates kruh. Pre začatie cvičenia online formou požadujem, pokiaľ ste nikdy pred tým Pilates necvičili, si dohodnúť pár individuálnych hodín. Počet hodín závisí od vás, ako rýchlo dokážete pochopiť princípy tohto cvičenia a vašou istotou bude, že cvičíte v domácom prostredí presne a správne.

Pre nových záujemcov o online cvičenie ma prosím každý telefonicky kontaktujte :)skupinové aj individuálne hodiny pod konceptom Pilates Medical

Cvičíme v novom cvičebnom priestore, ktorý sa nachádza na Hlavnej ulici, posledná odbočka vľavo pred mostom smer Nová Dedinka. Do Google maps si zadajte Pilates s Petrou, ukáže vám trasu aj miesto cvičenia pre lepšiu orientáciu, nakoľko budova v ktorej cvičíme nemá popisné číslo. V prípade nejasností miesta cvičenia sa prosím informujte včas, aspoň deň vopred. Telefonicky nepodávam informácie v čase cvičenia, nakoľko sa tým ruší priebeh hodiny. Cvičebňa prešla rekonštrukciou a výlučne bude slúžiť len na cvičenie Pilates.
 Počet je limitovaný, max. 12 ľudí.

Cvičíme 2 úrovne
Pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Plynule do skupiny pre mierne pokročilých prechádzate až vtedy, keď pochopíte a zvládnete techniku cvičenia( t.j.6 základných princípov pilates cvičenia, ktoré opisujem v sekcii pilates filozofia).Následne vám navrhnem prechod do skupiny pre mierne pokročilých. V tejto skupine si už formujete postavu. Tréning je dynamickejší, rýchlejší,cviky náročnejšie. 

Na cvičenie pilates je potrebné sa na každú otvorenú hodinu riadne prihlásiť cez dochádzkový systém. Na doobedné hodiny sa treba odhlásiť najneskôr do 8:00 hod. Na večerné hodiny najneskoršie do 16:00 hod daného dňa. V prípade, že je plný stav v dochádzke a systém vás už nepustí sa prihlásiť, v takom prípade ma kontaktujte a ja vás zaradím ako náhradníka.  V prípade, že sa uvoľní miesto, budem vás kontaktovať a môžete sa zúčastniť cvičenia.