Online Pilates, chceš sa pridať?? :)


skupinové aj individuálne hodiny pod konceptom Medical Pilates 

Cvičíme v novom cvičebnom priestore, ktorý sa nachádza na Hlavnej ulici, posledná odbočka vľavo pred mostom smer Nová Dedinka. Do Google maps si zadajte Pilates s Petrou, ukáže vám trasu aj miesto cvičenia pre lepšiu orientáciu, nakoľko budova v ktorej cvičíme nemá popisné číslo. V prípade nejasností miesta cvičenia sa prosím informujte včas, aspoň deň vopred. Telefonicky nepodávam informácie v čase cvičenia, nakoľko sa tým ruší priebeh hodiny. Cvičebňa prešla rekonštrukciou a výlučne bude slúžiť len na cvičenie Pilates.
 Počet je limitovaný, max. 12 ľudí.

Cvičíme 2 úrovne
Pre začiatočníkov a mierne pokročilých. Plynule do skupiny pre mierne pokročilých prechádzate až vtedy, keď pochopíte a zvládnete techniku cvičenia( t.j.6 základných princípov pilates cvičenia, ktoré opisujem v sekcii pilates filozofia).Následne vám navrhnem prechod do skupiny pre mierne pokročilých. V tejto skupine si už formujete postavu. Tréning je dynamickejší, rýchlejší,cviky náročnejšie. 

Na cvičenie pilates je potrebné sa na každú otvorenú hodinu riadne prihlásiť cez dochádzkový systém. Na doobedné hodiny sa treba odhlásiť najneskôr do 8:00 hod. Na večerné hodiny najneskoršie do 16:00 hod daného dňa. V prípade, že je plný stav v dochádzke a systém vás už nepustí sa prihlásiť, v takom prípade ma kontaktujte a ja vás zaradím ako náhradníka.  V prípade, že sa uvoľní miesto, budem vás kontaktovať a môžete sa zúčastniť cvičenia.